KariéraElektrikář - mechanik elektrických zařízení

Obchodní oddělení

+420 556 205 367

obchod@pks-servis.cz

Elektrikář - mechanik elektrických zařízení

Hledáme kolegu do týmu ELEKTRO

Děkujeme všem uchazečům za projevený zájem.

Naše ELEKTRO oddělení hledá do svého týmu kolegu:
„Elektrikář - mechanik elektrických zařízení "

Požadované znalosti, dovednosti:

  • Vzdělání střední odborné s výučním listem, obor elektro, praxe v oboru výhodou
  • Nařízení vlády č. 194/2022 Sb. § 6
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Znalost problematiky průmyslové automatizace, ASŘ, MaR,
  • Zkušenosti se servisem nebo výrobou jednoúčelových strojů výhodou

Náplň práce:

  • Údržba a opravy el. zařízení výrobních linek a přidružených zařízení
  • Seřizovací práce a opravy elektrických strojů a zařízení
  • Výroba, montáže a zprovoznění elektrických rozvaděčů dle dokumentace
  • Instalace a zapojení el. komponentů.
  • Montáže a opravy kabelových tras
  • Spolupráce se všemi navazujícími profesemi v rámci zpracovávané PD
  • Uvádění automatizačních systémů do provozu

NABÍZÍME:

  • Technicky zajímavou pracovní pozici se zajímavou náplní práce
  • Příspěvek na stravování
  • Bonusový a motivační systém
  • Vánoční odměna za 11. měsíc, roční odměna za 12. měsíc, věrnostní odměna
  • Stabilní zaměstnání v zavedené firmě
  • Přátelské, dynamické pracovní prostředí rodinné firmy
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Příspěvek na penzijní připojištění,
  • Sick-day. Multisport
  • Možnost využít firemní vozidlo k soukromým účelům
  • Možnost nástupu ihned